ПРО НАС

Про нас

 Комунальне некомерційне підприємство Закарпатський обласний клінічний центр кардіології та кардіохірургії Закарпатської Обласної Ради являється головним організаційно-методичним та лікувально-профілактичним закладом в області по наданню спеціалізованої медичної допомоги хворим серцево-судинними захворюваннями в системі охорони здоров`я України. 
 
Комунальне некомерційне підприємство Закарпатський обласний клінічний центр кардіології та кардіохірургії Закарпатської Обласної Ради створений рішенням Обласної Ради від 11.12.03 № 272 на виконання державних програм: „Про програму профілактики і лікування артеріальної гіпертензії в Україні”, „Міжгалузевої комплексної програми „Здоров’я нації” на 2002-2011 рр.” та постанови Верховної Ради України від 27 листопада 2003 року № 1350-I „Про інформацію Кабінету Міністрів України про заходи щодо попередження смертності та інвалідності внаслідок серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань”. 
 
Комунальне некомерційне підприємство Закарпатський обласний клінічний центр кардіології та кардіохірургії Закарпатської Обласної Ради є самостійним комунальним закладом, має статут, круглу печатку, штамп зі своїм найменуванням.
 

Історія

Комунальне некомерційне підприємство Закарпатський обласний клінічний центр кардіології та кардіохірургії Закарпатської Обласної Ради створений рішенням Обласної Ради від 11.12.03 № 272. Будівництво комплексу було розпочато ще у 1987 році. Будівництво здійснювалось за рахунок субвенцій з державного та обласного бюджетів. Вартість будівництва складала 21 425 000 грн.

Він був розрахований на 88 ліжок: інфарктне відділення на 30 ліжок, загально-кардіологічне відділення на 50 ліжок та відділення анестезіології та інтенсивної терапії на 8 ліжок.

В 2006 році реконструйовано відділення анестезіології та інтенсивної терапії, яку оснащено сучасним обладнанням, доукомплектовано операційний блок.

В зв’язку з зростанням кількості аритмій в липні 2006 року відкрито відділення порушення ритму на 30 ліжок. Кількість ліжок в ЗОККД зросла до 98.

В 2007 році в Комунальне некомерційне підприємство Закарпатський обласний клінічний центр кардіології та кардіохірургії Закарпатської Обласної Ради рентген-хірургічне відділення на 8 ліжок. Підготовлені фахівці, які пройшли курси спеціалізації по рентгенхірургії на базі інституту трансплантології ім.Шалімова.

22 серпня 2008 року відкрито другий пусковий комплекс Комунального некомерційного підприємства Закарпатського обласного клінічного центру кардіології та кардіохірургії Закарпатської Обласної Ради, в якому розташовано диспансерно-поліклінічне відділення на 180 відвідувань за добу, адміністративний корпус та кардіохірургічне відділення на 20 ліжок, яке введено в дію в серпні 2009 року.

В 2009 році кількість ліжок в Комунальному некомерційному підприємству Закарпатському обласному клінічному центрі кардіології та кардіохірургії Закарпатської Обласної Ради зросла до 126.

В квітні 2011 року відкрито палату інтенсивної терапії в кардіохірургічному відділенні кардіоцентру на 6 ліжок.

У 2010 року вперше на Закарпатті в кардіохірургічному відділенні розпочато оперативні втручання на відкритому серці.

В серпні 2011 року, відкрито нову рентген - хірургічну операційну з відділенням на 10 ліжок, в якій встановлено ангіографічну установку Allura Xper FA – 10 від фірми Filips вартістю 10,5 млн.грн. закуплену за кошти державного бюджету та запроваджено надання цілодобової ургентної допомоги пацієнтам з гострим інфарктом міокарду та гострим коронарним синдромом.

Написати нам