Про нас

Про нас

Закарпатський обласний кардіологічний диспансер являється головним організаційно-методичним та лікувально-профілактичним закладом в області по наданню спеціалізованої медичної допомоги хворим серцево-судинними захворюваннями в системі охорони здоров`я України. 
 
Закарпатський обласний кардіологічний диспансер створений рішенням Обласної Ради від 11.12.03 № 272 на виконання державних програм: „Про програму профілактики і лікування артеріальної гіпертензії в Україні”, „Міжгалузевої комплексної програми „Здоров’я нації” на 2002-2011 рр.” та постанови Верховної Ради України від 27 листопада 2003 року № 1350-I „Про інформацію Кабінету Міністрів України про заходи щодо попередження смертності та інвалідності внаслідок серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань”. 
 
Кардіологічний диспансер є самостійним комунальним закладом, має статут, круглу печатку, штамп зі своїм найменуванням.
 

Історія

Закарпатський обласний клінічний кардіологічний диспансер створений рішенням Обласної Ради від 11.12.03 № 272. Будівництво комплексу було розпочато ще у 1987 році. Будівництво здійснювалось за рахунок субвенцій з державного та обласного бюджетів. Вартість будівництва складала 21 425 000 грн.

Він був розрахований на 88 ліжок: інфарктне відділення на 30 ліжок, загально-кардіологічне відділення на 50 ліжок та відділення анестезіології та інтенсивної терапії на 8 ліжок.

В 2006 році реконструйовано відділення анестезіології та інтенсивної терапії, яку оснащено сучасним обладнанням, доукомплектовано операційний блок.

В зв’язку з зростанням кількості аритмій в липні 2006 року відкрито відділення порушення ритму на 30 ліжок. Кількість ліжок в ЗОККД зросла до 98.

В 2007 році в Закарпатському кардіологічному диспансері рентген-хірургічне відділення на 8 ліжок. Підготовлені фахівці, які пройшли курси спеціалізації по рентгенхірургії на базі інституту трансплантології ім.Шалімова.

22 серпня 2008 року відкрито другий пусковий комплекс Закарпатського обласного кардіологічного диспансеру, в якому розташовано диспансерно-поліклінічне відділення на 180 відвідувань за добу, адміністративний корпус та кардіохірургічне відділення на 20 ліжок, яке введено в дію в серпні 2009 року.

В 2009 році кількість ліжок в Закарпатському кардіологічному диспансері зросла до 126.

В квітні 2011 року відкрито палату інтенсивної терапії в кардіохірургічному відділенні кардіодиспансеру на 6 ліжок.

У 2010 року вперше на Закарпатті в кардіохірургічному відділенні розпочато оперативні втручання на відкритому серці.

В серпні 2011 року, відкрито нову рентген - хірургічну операційну з відділенням на 10 ліжок, в якій встановлено ангіографічну установку Allura Xper FA – 10 від фірми Filips вартістю 10,5 млн.грн. закуплену за кошти державного бюджету та запроваджено надання цілодобової ургентної допомоги пацієнтам з гострим інфарктом міокарду та гострим коронарним синдромом.

Написати нам